KURS INTENSYWNY ROZWÓJ PRZEZ AKTORSTWO

 

 

CZYLI KURS ROZWOJU OSOBISTEGO PRZEZ AKTORSTWO

 

 

 

Zapraszam na unikatowy kurs gwarantujący zarówno zdobycie praktycznych umiejętności aktorskich jak i intensywny rozwój osobisty z wykorzystaniem narzędzi i działań, umożliwiających szybkie zdobycie i rozwinięcie szeregu umiejętności np.: kreatywne myślenie, konstruktywna komunikacja, szybkie odnajdywanie się w zaskakujących sytuacjach, umiejętność zaprezentowania siebie jako osoby kompetentnej i pewnej siebie, a także bycie spontanicznym, autentycznym, emocjonalnym, ekspresyjnym i energetycznym. I jeszcze WIELE, WIELE WIĘCEJ. 

 

Informacje: 

  • CAŁY KURS TO 18 GODZIN ZEGAROWYCH PRAKTYCZNYCH ĆWICZEŃ
  • PRZEDZIAŁ WIEKOWY: od 18 do 50+
  • LIMIT MIEJSC: 12 osób

JEŚLI POTRZEBUJESZ:
➡️zbudować samoświadomość (ciało, emocje, głos),
➡️zdobyć I umocnić poczucie pewności siebie,
➡️odzyskać lub ugruntować poczucie własnej wartości,
➡️zdobyć, poszerzyć umiejętności interpersonalne,
➡️wyzwolić w sobie energię witalną,
➡️rozwinąć swój twórczy potencjał,
➡️doświadczyć „magii sceny” na własnej skórze,
➡️poznać i opanować warsztat aktorski,
➡️nauczyć się skutecznej autoprezentacji,
➡️nauczyć się ustalać konkretne cele w swoim życiu prywatnym i zawodowym,
➡️efektywniej wykorzystywać swoje zasoby: wiedzę, umiejętności, zdolności, talenty
➡️podejmować trafniejsze decyzje,
➡️przekroczyć swoje ograniczenia

JEŚLI SZUKASZ:
📍narzędzi do tworzenia skutecznej autoprezentacji,
📍wyzwań i zupełnie nowych, bo aktorskich, doświadczeń,
📍sposobów na lepsze rozumienie i konstruktywne wyrażanie swoich emocji,
📍sposobów na lepszą komunikację międzyludzką,
📍urozmaicenia, adrenaliny i oderwania od codziennych zajęć,
📍nowych relacji/ przyjaźni z twórczymi ludźmi, z którymi przeżyjesz pełne emocji i pasji godziny zajęć…
… ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

W programie:

– trening interpersonalny,
– trening kreatywności,
– intensywny trening aktorski, a w nim:
– kształtowanie wyobraźni scenicznej,
– praca z partnerem w prawdziwym kontakcie „tu i teraz”,
– wydobywanie prawdy scenicznej,
– emocje – świadomość, kontakt, ekspresja,
– praca z przestrzenią, słowem, rekwizytem,
– plastyka ruchu,
– taniec, ruch sceniczny,
– sztuka improwizacji,

Ponadto:
– emocjonalny detox (wyzbycie się nagromadzonych trudnych emocji)

 

Kurs jest adresowany do:

 osób, których praca łączy się z wystąpieniami publicznymi, autoprezentacją, autopromocją, przemawianiem,

– pasjonatów aktorstwa,
– team leaderów, trenerów
– instruktorów teatralnych, nauczycieli,
– performerów, improwizatorów, aktorów, tancerzy, wokalistów, 

 – tych, którzy pragną się rozwijać, odkrywać w sobie nowe talenty, zdobywać nowe kompetencje miękkie

 

 

 

 

 

Opinie kursantów

U Kasi nabrałem dużo pewności siebie. Stałem się otwarty w kontaktach międzyludzkich, jestem postrzegany teraz jako osoba szczera i autentyczna. Ponadto te warsztaty to jedna wielka fabryka niesamowitej energii, która jest odczuwalna dla uczestników i daje siłę. Katarzyna Maria Zawadzka, nie powiem „inspiruje”, ale porządnie kopie w tyłek. Tak mocno, że później przez życie prywatne i zawodowe nie tyle się przechodzi, co przelatuje. I to bardzo wysoko, z uśmiechem na twarzy. Polecam bardzo, nie tylko aspirującym aktorom.
Michał Dziedzic

WP TV

Decyzja o udziale w kursie AKTORSKI COACHING prowadzonym przez Katarzynę Marię Zawadzką była jedną z najlepszych w moim życiu. To był szalenie intensywny czas pod względem emocjonalnym, a także fizycznym. Teraz nie boję się być sobą i widzę, że jest to doceniane i szanowane. 
Wszystkie ćwiczenia były niesamowicie spójne, wszystko miało swój sens, czas i miejsce. A odkrycie osób z pasją, które we wspaniały sposób potrafią się nią dzielić, tak jak Kasia to robi, było i jest umacniające.

Marzena Tomasiak

Uczestniczyłam w Aktorskim coachingu i nie spodziewałam się, że tak dużo jestem w stanie zyskać. Rożnego rodzaju ćwiczenia sprawiają, że otwieramy się przed sobą jak i przed innymi ludzi, co jest niezwykle trudne, wychodzimy z tak zwanej 'strefy komfortu’ co daje jeszcze większą satysfakcje. Polecam
Wioletta Herman

Absolwentka Szkoły Aktorskiej SPOT

Aktorski coaching z Kasią to stawianie przed sobą wyzwań, które początkowo wydają się niemożliwe do zrealizowania. To odkrywanie swoich możliwości, nauka sięgania po własne zasoby, realizowania wyznaczonych celów. W mojej pracy ważny jest kontakt z ludźmi, budowanie relacji. Dzięki Kasi nie boję się być autentyczna i szczera. Jestem bardziej otwarta w kontakcie z klientami, wyczulona na innych, co sprawia, że tworzy się między nami atmosfera zaufania. To także wspaniały trening pracy zespołowej. To tutaj poczułam się pełnoprawnym członkiem grupy, indywidualnością, ale jednocześnie elementem większej całości. Poczułam, że mogę polegać na innych, ale także, że ja nie mogę zawieźć pozostałych. To także chwila dla mnie, na spojrzenie do środka, odkrywanie i rozumienie swoich potrzeb, co pozwala mi czerpać więcej satysfakcji zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.
Katarzyna Pióro

Brand& Sell

Zajęcia z Kasią pomogły mi bardzo. Ćwiczeniom polegającym na byciu w centrum uwagi na samym początku towarzyszyła paraliżująca trema, która ze spotkania na spotkanie przeradzała się w ekscytującą adrenalinę. Skoro przed grupą jestem w stanie wypaść dobrze w każdym improwizowanym scenariuszu – w służbowych wystąpieniach publicznych też nic mnie nie zaskoczy!
Dzięki zajęciom nabyłam także świadomość swoich ruchów i gestów, co jest bardzo przydatne w sytuacjach biznesowych, w których trzeba pokazać opanowanie pomimo stresu. Nasze ciało mówi więcej niż słowa, uświadomienie sobie tego pozwoliło mi lepiej i skuteczniej komunikować się z otoczeniem.
Zajęcia były też sporą dawką pozytywnego i asertywnego myślenia. Zachęcały do dążenia do celu, do nie poddawania się, do korzystania z tu i teraz. Przesłania, jakie z nich wyciągnęłam, pomagają mi, gdy spotykam trudności (w życiu prywatnym i zawodowym) i mam ochotę wycofać się i odpuścić…

Karolina Pruchniewicz

Lokalizacja kursu

KURS ODBĘDZIE SIĘ KRAKOWSKIM FORUM KULTURY

UL. MIKOŁAJSKA 2 (MAŁY RYNEK), KRAKÓW

Zgłoszenia

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie zgłoszenia na adres:

kmzawadzkatrener@gmail.com

lub

przez formularz kontaktowy

– tytuł: „Kurs IRPA”

– imię, nazwisko i wiek uczestnika/czki

– nr telefonu kontaktowego

– krótko opis celu udziału w kursie

 

Regulamin uczestnictwa w kursie: INTENSYWNY ROZWÓJ PRZEZ AKTORSTWO
Warunkiem uczestnictwa w kursie pt.: INTENSYWNY ROZWÓJ PRZEZ AKTORSTWO organizowanym i prowadzonym przez Katarzynę Marię Zawadzką jest akceptacja poniżej przedstawionego Regulaminu

1. W kursie mogą wziąć udział tylko osoby, które osobiście przesłały zgłoszenie  lub w ich imieniu dopełnili tej formalności rodzice/opiekunowie prawni.

2. Prowadząca= organizatorka zabezpiecza uczestnikom wszystkie warunki (przestrzeń, materiały) niezbędne do przeprowadzenia całego, pełnowartościowego kursu.

3. Na zajęciach uczestników obowiązuje pełny, luźny strój na przebranie oraz obuwie zamienne.

4. Zapisujący się na zajęcia uczestnik jest świadomy własnego stanu zdrowia i posiada wiedzę, iż nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zwykłych ćwiczeń fizycznych oraz innych aktywności typu: taniec swobodny.

5. W przypadku nieobecności uczestnika na zajęciach, niewynikającej bezpośrednio z winy prowadzącej= organizatorki, opłata za opuszczone zajęcia nie podlega zwrotowi.

6. W przypadku rezygnacji z kursu przed jego rozpoczęciem, organizatorka po uzyskaniu na piśmie (email) informacji o rezygnacji w terminie nie później niż 2 (dwa) dni przed rozpoczęciem kursu, zwraca uczestnikowi 50% wpłaconej kwoty.

7. W przypadku nieoczekiwanych, niedających się przewidzieć okoliczności, bądź działania siły wyższej uniemożliwiającej przeprowadzenie zajęć, prowadząca= organizatorka zastrzega sobie prawo do ich przeniesienia na inny, wspólnie ustalony z uczestnikami termin.

Zostańmy w kontakcie!

Zgody

Katarzyna Maria Zawadzka

Email

kmzawadzkatrener@gmail.com