O mnie

Katarzyna Maria Zawadzka

Jestem aktorką, trenerką aktorstwa, wystąpień publicznych oraz rozwoju osobistego przez aktorstwo, a także pedagogiem, mamą.

Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej oraz studium aktorskie „Lart Studio” w Krakowie. Od 20 lat zawodowo realizuję się jako aktorka. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiałam w Teatrze Klasyki Rosyjskiej w Warszawie, a w latach 2008- 2016 współpracowałam z Teatrem KTO w Krakowie. Stworzyłam autorski projekt teatralny pod tytułem NIEprzykładna Mama. Trenerką aktorstwa, wystąpień publicznych i rozwoju osobistego przez aktorstwo jestem od lat 10. W tym czasie oprócz prowadzenia autorskich kursów i treningów, miałam przyjemność współpracować między innymi z takicmi instytucjami jak: Uniwersytet Jagielloński, Krakowskie Forum Kultury czy Fundacja Anma, a także z firmami: Grupa ADAMED, Piękny umysł czy Akademia Osiągnięć RO-GROUP (trening Porywający Mówca).

 

Kursy i szkolenia

Sukcesywnie podnoszę swoje umiejętności zarówno aktorskie jak i trenerskie uczestnicząc w kolejnych kursach oraz szkoleniach. Najważniejsze spośród nich to te odbyte pod okiem trenerów z USA:

  • Masterclass of acting in Los Angeles; prowadzenie Bernard Hiller (acting&success coach)
  • Metoda Lee Strasberga i technika aktorska Sanforda Meisnera; prowadzenie Zenon Kruszelnicki ( Academy of Dramatic Arts, Nowy York)

Jako trenerka mam za sobą ponad 3000 godzin praktyki w prowadzeniu kursów/szkoleń/warsztatów/treningów z zakresu m.in.:  aktorstwa, wystąpień publicznych, team buildingu, kreatywności, komunikacji werbalnej i pozawerbalnej oraz technik radzenia sobie z tremą.

To co wyróżnia moją pracę, to niesamowicie skuteczne i przynoszące świetne rezultaty wykorzystanie narzędzi aktorskich.  A także w 100% nauczanie poprzez praktyczne działanie angażujące: ciało, głos, umysł oraz emocje, jako najkrótsza i najefektywniejsza droga do zdobycia/wzmocnienia/ugruntowania  nowych umiejętności, a także do zmiany schematów: postrzegania/reagowania/działania w danej sytuacji.

Zostańmy w kontakcie!

Zgody

Katarzyna Maria Zawadzka

Email

kmzawadzkatrener@gmail.com