KATARZYNA MARIA ZAWADZKA

Jestem aktorką, trenerką aktorstwa i rozwoju osobistego przez aktorstwo, pedagogiem, mamą.

Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej oraz studium aktorskie „Lart Studio” w Krakowie. Aktorstwem zajmuję się od 20 lat. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiałam w Teatrze Klasyki Rosyjskiej w Warszawie. W latach 2008- 2016 współpracowałam z Teatrem KTO w Krakowie. Obecnie jestem freelancerką w tej dziedzinie z własnym One Woman Show NIEPRZYKŁADNA. Natomiast  trenerką aktorstwa zostałam  prawie 10 lat temu.

Sukcesywnie podnoszę swoje umiejętności zarówno aktorskie jak i trenerskie uczestnicząc w kolejnych kursach m. in.:

  • Masterclass of acting in Los Angeles; prowadzenie Bernard Hiller (acting&success coach)
  • Metoda aktorska Lee Strasberga i technika aktorska Sanforda Meisnera; prowadzenie Zenon Kruszelnicki ( Academy of Dramatic Arts, Nowy York)
  • Team coaching & Action learning; prowadzenie Jakub Rozbicki (coach ICF ACC)
  • Indywidualny proces coachingu w obszarze zawodowym; prowadzenie Agata Gebhardt (coach ICF PCC)
  • Warsztaty z improwizacji praktycznej; prowadzenie Michał Mącznik (“Improv Club”)

Jako trenerka mam za sobą ponad 2500 godzin praktyki w prowadzeniu kursów/szkoleń/ warsztatów z zakresu m.in.:  aktorstwa, wystąpień publicznych, team buildingu, kreatywności, komunikacji werbalnej i pozawerbalnej oraz technik radzenia sobie ze stresem.

To co wyróżnia moją pracę, to bardzo skuteczne i przynoszące świetne rezultaty wykorzystywanie narzędzi aktorskich  do trenowania określonych umiejętności podwyższających jakość funkcjonowania i efektywność w danych obszarach działalności. A także w 100% nauczanie poprzez praktyczne działanie angażujące: ciało, głos, umysł oraz emocje, jako najkrótsza i najefektywniejsza droga do zdobycia/wzmocnienia/ugruntowania określonych  umiejętności oraz do zmiany schematów postrzegania/reagowania/działania w konkretnych sytuacjach.